Published: 23 października 2020

Dieta dla par

Czym jest dieta dla par i z czym się ją je?

Dieta dla par to idealna propozycja dla ludzi, którzy wzajemnie chcą zadbać o swoje zdrowie, samopoczucie i poprawić wygląd swoich sylwetek.

Zaletą takiego jadłospisu nie jest jedynie wspólna utrata wagi. Zaletami są między innymi oszczędność czasu, ponieważ posiłki są przygotowywane razem i je się to samo. Oszczędność pieniędzy, bo nie trzeba kupować różnych produktów. Jednak według nas najważniejsze jest to... że nie czuć, że jest się na diecie.

Dzięki przeprowadzonemu wywiadowi oraz konsultacjom online nasz dietetyk określi dla was "złoty środek", dzięki któremu wasze posiłki będą dostosowane do waszych preferencji i planu dnia.

Co składa się na dietę dla par?

Można by przypuszczać, że dostaje się tylko jadłospis i to koniec. Jest to jednak trochę bardziej skomplikowane, a sam jadłospis jest jedynie wynikiem współpracy pomiędzy wami a dietetykiem. Jakie są etapy współpracy?

Wywiad żywieniowy

Pierwszą ważną rzeczą jest przeprowadzenie wywiadu żywieniowego lub chorobowego. Składa się on z ankiety wypełnianej online, w której są pytania na temat waszych dotychczasowych zwyczajów żywieniowych, z czego możecie zrezygnować a z czego nie, czy macie jakieś przeciwwskazania, uczulenia itp. Dzięki temu będziemy mogli "uszyć na miarę" waszą dietę.

Analiza

Mając wasz wywiad żywieniowy i przeprowadzając konsultacje, możemy przeprowadzić analizę waszych potrzeb oraz ustalić zasady programu żywieniowego. Wszystko po to, aby w sposób skuteczny pomóc osiągnąć wymarzone wyniki.

Plan dietetyczny

Ostatnią częścią jest ułożenie planu dietetycznego dla waszej pary. Stworzenie jadłospisu trwa do 7 dni roboczych. W rezultacie dostaniecie jadłospis 7-dniowy, który stosuje się przez miesiąc, listę zakupów oraz spersonalizowane zalecenia. I jedyne co zostanie to wytrwałe trzymanie się diety.

Spodobała się wizja poprawy sylwetki wraz z partnerem? Wykup dietę dla par już dziś!

Umów się na wizytę

Akademia Aktywnego Życia Zaprasza
UMÓW SPOTKANIE

Patronat honorowy

podlasie
cart